Animacje 3D

Pixels rozwija się w dwóch głównych kierunkach: projektowanie wnętrz w oparciu o wizualizacje 3D oraz produkcję filmów. Te dwa obszary naszych działań są naszą pasją i pozwalają nam na realizację rozmaitych projektów, m.in. dla biznesu i klienta indywidualnego.

Jednak te dziedziny nie wyczerpują potencjału firmy i wraz z rozwojem nowych trendów w dążeniu do zaspokojenia naszych artystycznych aspiracji rozwijamy kolejny kierunek – animacje 3D.

Animacje 3D produktowe


Dlaczego animacje 3D

Animacje trójwymiarowe przenoszą nas w inny wymiar i kreują nową rzeczywistość. Nasze projekty pokazują, że niemożliwe może stać się realne, a złożony, wieloetapowy projekt lub zjawisko można wytłumaczyć bez słów – za pomocą animacji 3D. Obecnie animacje 3D to nie tylko sposób przyciągnięcia widzów do kina dzięki tworzeniu niesamowitych, nierealnych efektów specjalnych, ale także propozycja dla świata biznesu i wielu firm oraz instytucji, które w wyrazisty i efektowny sposób chcą zaistnieć.

Dzięki tworzeniu swobodnych animacji 3D bez ograniczeń pomagamy wielu przedsiębiorstwom pojawić się w nowej, lepszej odsłonie w mediach i za pośrednictwem innych nośników przekazu.

Tworzymy nowe oblicze polskich firm, urzędów, uczelni czy gmin m.in. w Internecie. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych projektów w zakresie trójwymiarowych animacji i nadal chcemy je dla Państwa rozwijać.


Pixels – animacje 3D bez ograniczeń

Już dzisiaj potrafimy współtworzyć świat ożywionych obrazów, które mogą pokazać wszystko bez ograniczeń. Jeśli masz trudny do pokazania produkt o cennych zaletach albo urządzenie, które działa w skomplikowany sposób – zgłoś się do nas!

Wspólnie stworzymy odpowiedni przekaz, dzięki któremu możesz podzielić się ze swoimi klientami innowacjami i sprawisz, że w nie uwierzy i nawiążecie owocną współpracę. Pokażemy Ci jak łatwo przekazać trudne zjawiska czy procesy za pomocą najnowszych technologii. Animacje 3D to propozycja dla wszystkich, którzy chcą wystartować z nowym produktem lub usługą.

Jeśli jesteś twórcą niezwykłego wynalazku i chcesz go przedstawić szerokiej publiczności – również przyjdź do nas. Razem z nami wypromujesz go i sprawisz, że świat się o nim dowie! Trójwymiarowa animacja pokaże jak działa to, co zaprojektowałeś i stworzyłeś i za pomocą sugestywnego przekazu – zachęci innych do spróbowania.


Animacje 3D - wsparcie dla biznesu

Dziś wiedza to podstawa rozwoju, a czytelny, emocjonalny, zabawny czy merytoryczny przekaz to krok do osiągnięcia sukcesu. Animacje 3D stanowią nie tylko uzupełnienie, ale także wsparcie dla innych form przekazu – dlatego coraz częściej są wykorzystywane przez agencje reklamowe oraz działy marketingu w różnych branży.

Trójwymiarowe przedstawienie projektu lub atrakcyjna reklama w formie animacji 3D pozwala lepiej zaprezentować każdą ofertę i przyciągnąć większą liczbę klientów. Dzięki animacjom 3D możemy wyrazić praktycznie wszystko: pokazać jak składają się i rozkładają meble modułowe, jak wygląda nowoczesny uchwyt do LTC albo jak działa nowoczesny piec grzewczy.

Dzięki trójwymiarowym animacjom pokażemy jak zaprezentować szczegółowo jakie procesy zachodzą w węźle cieplnym albo który materac do spania będzie najlepszym wyborem. Animacje 3D to niewyczerpane źródło inspiracji – bez ograniczeń.