• Barbara i Marek

    Wszystkie projekty zostały wykonane terminowo i sumiennie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Pixels. Nasz dom jest teraz naszym ulubionym miejscem.

    Barbara i Marek
  • Agnieszka i Marcin

    Pixels urządziło nasze 52 metrowe mieszkanie z elegancją i stylem. Projektantka połączyła funkcjonalność z nowoczesnością. Wdrożono dużo ciekawych pomysłów, które sprawdzają się każdego dnia.

    Agnieszka i Marcin
  • Gdy pobudowaliśmy dom nie wiedzieliśmy jak go urządzić. Spotkania i dyskusje z profesjonalistami pomogły nam dotrzeć do celu. Udało nam się osiągnąć to o czym marzyliśmy. Ciepły przytulny dom z funkcjonalną kuchnią i wygodnym salonem.

parallax background

Fotorealistyczne wizualizacje


Kupiłeś mieszkanie, budujesz dom, marzysz żeby mieszkać w pięknym wnętrzu ale boisz się, że wszystko wyjdzie nie tak ? Dlatego my wychodzimy z propozycją profesjonalnej i fotorealistycznej wizualizacji 3D

Wizualizacje 3D to atrakcyjna forma pokazania Waszego wnętrza. Projektujemy wnętrza w dowolnym wybranym przez Ciebie stylu. Przygotowujemy wizualizacje wybranych pomieszczeń mieszkalnych pokazując przestronny salon, wygodną sypialnię oraz komfortową łazienkę.


REALIZACJE
parallax background
 

Kontakt


Masz pytania ? Nie wiesz od czego zacząć ? Zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie z naszą projektantką.

Pierwsze spotkanie to takie na którym określamy zakres prac oraz dobieramy odpowiedni pakiet dla Ciebie


KONTAKT