Internet


Oferujemy kompleksowo rozwiązania w ramach rynku E-Commerce. Tworzenie stron internetowych, prowadzenie kampanii AdWords oraz usługi w obszarze social media, to nasz główny obszar, w którym na co dzień pracujemy. Oczywiście nasza oferta zawiera również szereg innych usług, które dają nam możliwość tworzenia kompleksowych produktów dla firm, które z nami współpracują.

Wspieramy naszych Klientów w zakresie analityki Internetowej, na tej podstawie proponujemy usprawnienia i dedykowane rozwiązania. Robimy wszystko, by zbudować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa w Internecie, dbamy o zacieśnianie więzi pomiędzy firmami a ich klientami.

Zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

+48 501 010 231

Analityka internetowa

Analityka internetowa jest niezmiernie ważnym elementem w procesie tworzenia stron internetowych. Na podstawie analizy danych proponujemy i wdrażamy rozwiązania. Podjęte przez nas działania nie są zbiegiem okoliczności, tylko zawsze wynikają z “twardych” danych, które powinny być zbierane od pierwszych dni istnienia serwisu internetowego

Strony internetowe

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz sklepów internetowych. Korzystamy zawsze z najnowszych narzędzi oraz technologii. W trakcie zbierania wymagań podpowiadamy i sugerujemy sprawdzone rozwiązania. Tworzone przez nas serwisy internetowe w technologii RWD są zgodne ze standardami SEO.

Content marketing

Najlepiej wykonana strona internetowa nie prezentuje żadnej wartości bez atrakcyjnej treści. To treść przyciąga potencjalnych Klientów do naszej strony, tak więc jest to kluczowy proces w produkcji serwisów WWW. W tym zakresie również świadczymy usługi, produkowane przez nas treści podnoszą jakość stron internetowych.

Social media

Wiemy doskonale, że wizerunek firmy w Internecie jest bardzo ważny, to jak Internauci postrzegają daną firmę. Dlatego proponujemy naszym Klientom usługi w zakresie Social Media. Dbamy o to, żeby w mediach społecznościowych przedstawić korzystne informacje o firmie, takie jak marka i oferowane przez firmę usługi.

google adwords

Pomagamy naszym Klientom trafić do konkretnej grupy odbiorców, którzy potencjalnie będą zainteresowani usługami lub produktami, które znajdują się w ich portfolio. W tym obszarze korzystamy z najpopularniejszego narzędzia do prowadzenia marketingu w Internecie, jakim jest Google AdWords.

Spodobało Ci się? Zadzwoń i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

+48 501 010 231