Indywidualne projekty architektoniczne

W zależności od Państwa preferencji i potrzeb tworzymy projekty architektoniczne zgodnie z najnowszymi trendami światowymi lub realizujemy klasyczne, tradycyjne aranżacje wnętrz, zawsze dbając o najwyższą jakość wykonania i równie wysoką jakość wykorzystanych materiałów.

PIXELS – KREATYWNA PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ

Firma Pixels z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem zaprojektuje dla Państwa industrialne lub klasyczne wnętrze bazując na odpowiednio dobranej palecie barw i nienagannych lub oszczędnych formach.

Potrafimy projektować, aranżować i budować nowoczesne i unikalne wnętrza, stylowe mieszkania w klasycznym stylu oraz komfortowe, przestronne apartamenty. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami oferujemy unikalne aranżacje i fotorealistyczne wizualizacje wnętrz. Oferta Pixels obejmuje różne projekty: wielokondygnacyjne domy, zaprojektowane z rozmachem apartamenty, oryginalnie wyposażone lofty, urocze i niebanalne wnętrza w stylu art déco albo komfort w nadzwyczajnym stylu glamour.

Możemy stworzyć dla Państwa dowolne aranżacje wnętrz mieszkalnych, domów i apartamentów. Przygotowujemy również aranżacje i opracowujemy wizualizacje 3D dla biur, lokali użytkowych oraz inwestorów. Jeśli mają Państwo na uwadze wyjątkowy, nawet bardzo złożony i skomplikowany projekt budynku, domu, osiedla czy obiektu sportowego – zachęcamy do wizyty w naszej kreatywnej pracowni architektonicznej. Ekipa Pixels potrafi sprostać każdemu zadaniu – zapraszamy do współpracy.

parallax background
 
 
 
 
 
 
 

Projekty wnętrz

JAK DZIAŁAMY?

Ekipa Pixels to grupa profesjonalistów, która pracuje z energią i pełnym zaangażowaniem. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne, twórcze podejście do każdego projektu. Dlatego nie tylko uważnie słuchamy klienta i analizujemy jego potrzeby, lecz proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania i wspólnie dopracowujemy szczegóły koncepcji. Jako artyści i architekci poruszamy się codziennie w obszarze pewnych artystycznych koncepcji i ogólnie przyjętych rozwiązań architektonicznych. Dzięki temu mamy świadomość nie tylko różnorodnych oczekiwań, lecz również zupełnie odmiennych koncepcji architektonicznych.

wnętrze nowoczesnego domu


DEKORATOR WNĘTRZ – PROFESJONALNY KONSULTANT I DORADCA

Niezwykle istotne jest pierwsze spotkanie z dekoratorem wnętrz. Spotkanie jest niezobowiązujące i ma na celu poznanie podstawowych założeń oraz konkretnych potrzeb i oczekiwań klienta. Dekorator wnętrz codziennie porusza się w strefie artystycznych koncepcji i realizuje wiele projektów. Dzięki temu może fachowo doradzić odpowiednie rozwiązanie, a ponadto zaprezentować klientom optymalne sposobów realizacji ich zamierzeń.

Po ustaleniu podstawowych założeń dekorator wnętrz wspólnie z klientem dążą do ustalenia spójnej wizji projektu. Zarówno wizualizacje, jak również animacje 3D pozwalają przedstawić każdy, nawet niezwykle skomplikowany projekt architektury wnętrza w realistyczny sposób bez potrzeby ponoszenia kosztów w fazie projektowej. Opracowane zgodnie z koncepcją klienta wizualizacje 3D pokazują mu jak będzie wyglądać gotowa aranżacja układu wnętrz, poszczególnych pomieszczeń i budynków.

paleta kolorow


ODPOWIEDNI DOBÓR MEBLI, MATERIAŁÓW ORAZ DEKORACJI

W trakcie opracowywania projektów dbamy o najwyższą jakość wykonania i dobór materiałów. Wówczas każdy szczegół ma znaczenie. W zależności od wybranego pakietu oraz zakresu zleconych zadań doradzamy klientom jak dobrać właściwe materiały i tkaniny, odpowiednie meble i dodatki oraz oryginalne lub klasyczne dekoracje. Sugerujemy również miejsca, w którym warto dokonać zakupów.

Prezentowane wizualizacje wnętrz budynków, pomieszczeń biurowych czy obiektów użyteczności publicznej, jak również apartamentów czy domów pozwalają na szybkie modyfikacje, dokonanie zmian lub podjęcie decyzji odnośnie oceny projektu. Zawsze proponujemy unikalne aranżacje i kreujemy nową przestrzeń architektury wnętrz. Jednocześnie staramy się nadać wnętrzu osobowość zgodną z przeznaczeniem i wizją klienta.

nowoczesne wnętrze domu


PROFESJONALNE USŁUGI I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Dlaczego nasze realizacje przebiegają bez zarzutu, profesjonalnie i sprawnie?

Pixels to firma, której warto zaufać. Wyróżnia nas profesjonalizm i kompleksowe działanie, a oprócz tego wiedza i doświadczenie. Nie oznacza to, że nieustannie podążamy za aktualnymi trendami architektury, lecz jesteśmy pełni szacunku i uznania wobec klasyki. Zawsze umiemy dostosować się do wymagań klienta, zaproponujemy mu taki styl wnętrza, który uzna za najlepszy dla siebie.

W naszej pracy niezwykle istotna jest dobrze skoordynowana organizacja oraz poznanie konkretnych oczekiwań i celów klientów. Jeśli odpowiednio zgramy te dwa punkty, to kolejne będą już tylko pozytywnym następstwem tych działań. Dlatego planujemy poszczególne etapy działań, a w razie potrzeby reagujemy na bieżąco. Praca koncepcyjna to nasza pasja, dlatego też klienci doceniają nasze realizacje i wizualizacje, aby z przyjemnością je urzeczywistniać. Dobrze zaprezentowana koncepcja to co najmniej 65% sukcesu, a pełna realizacja zamierzeń będzie oznaczała uznanie w oczach finalnego odbiorcy.

kuchnia klasyczna


CO WPŁYWA NA WYSOKĄ JAKOŚĆ NASZYCH REALIZACJI?

Dokładnie przygotowana, czytelnie opracowana dokumentacja przedstawiająca kompleksowy projekt architektoniczny, efektowne wizualizacje architektury, niezwykłe aranżacje wnętrz i atrakcyjne animacje 3D pozwolą udoskonalić Państwu ofertę marketingową i pokazać swoje zamysły i realizacje z jak najlepszej strony.

Klienci doceniają nie tylko nasze aranżacje i wizualizacje wnętrz, ale także profesjonalny sposób działania. Jesteśmy rzeczowi, skrupulatni i kreatywni. Działamy terminowo i dbamy o wszystkich naszych klientów niezależnie od wielkości ich projektów. Przedstawiane przez nas propozycje architektoniczne i wizualizacje wnętrz zachwycają nie tylko atrakcyjnym wyglądem i wysoką jakością wykonania, lecz także dbałością o detale i optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Tworzymy oryginalne prezentacje filmowe w postaci animacji 3D, które uatrakcyjniają ofertę klientom i stanowią nowoczesny przekaz dla każdego odbiorcy.

Na każdym etapie realizacji czuwamy nad jej przebiegiem, co oznacza, że zapewniamy nadzór i rzetelnie kontrolujemy przebieg budowy, renowacji lub remontu zgodnie z zaakceptowanym projektem.