Strony internetowe


To czy strona internetowa uwzględnia potrzeby użytkowników oraz jest przyjazna dla wyszukiwarki Google, decyduje o jej sukcesie, o tym czy możemy potraktować ją jako profesjonalne narzędzie do komunikacji z Internautami.

Mamy tego świadomość, dlatego oferujemy naszym Klientom usługę tworzenia stron internetowych, które są zgodne z najnowszymi standardami SEO. Dzięki temu ułatwiamy naszym Klientom możliwość pozyskania większego grona odbiorców oraz dotarcia do realnej wizytówki firmy w dobie Internetu.

Przeprowadzamy proces projektowania strony internetowej, porządkując strukturę strony na podstawie tego jakie decyzje zostaną podjęte. Planujemy, analizujemy, tworzymy i wdrażamy rozwiązania, tak aby zaprojektowana przez nas strona internetowa była jak najbardziej przyjazna dla odbiorców. Dlatego z należytą starannością opracowujemy przejrzysty layout strony, wdrażamy intuicyjną nawigację, dopasowujemy stronę do urządzeń mobilnych, dodajemy funkcjonalności z obszaru call to action, które zatrzymują Internautów na dłużej.

Działamy w następujący sposób:

  1. Zbieramy wymagania od Klienta.
  2. Przygotowujemy makietę strony internetowej.
  3. Opracowujemy projekt graficzny.
  4. Wybieramy technologię w jakiej będzie wykonana strona.
  5. Tworzymy stronę w technologii RWD.
  6. Optymalizujemy stronę zgodnie ze standardami SEO.
  7. Proponujemy promocję strony w Internecie.