parallax background

JESTEŚMY DEKORATORAMI WNĘTRZ
TWÓJ DOM BĘDZIE PIĘKNY I FUNKCJONALNY

 • Gdy pobudowaliśmy dom nie wiedzieliśmy jak go urządzić. Spotkania i dyskusje z profesjonalistami pomogły nam dotrzeć do celu. Udało nam się osiągnąć to o czym marzyliśmy. Ciepły przytulny dom z funkcjonalną kuchnią i wygodnym salonem.

 • Agnieszka i Marcin

  Pixels urządziło nasze 52 metrowe mieszkanie z elegancją i stylem. Projektantka połączyła funkcjonalność z nowoczesnością. Wdrożono dużo ciekawych pomysłów, które sprawdzają się każdego dnia.

  Agnieszka i Marcin
 • Barbara i Marek

  Wszystkie projekty zostały wykonane terminowo i sumiennie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Pixels. Nasz dom jest teraz naszym ulubionym miejscem.

  Barbara i Marek

JAK TO ROBIMY?

Bardzo dokładnie słuchamy klienta, zadajemy dużo pytań aby dopasować wszystkie elementy wnętrza tak aby były ładne i funkcjonalne.

Tworzymy rzuty funkcjonalne pomieszczeń, nanosimy meble i elementy dekoracyjne. Po akceptacji rysunków technicznych przystępujemy do tworzenia wizualizacji.

DLACZEGO MY

Robimy to co lubimy. Cały czas się rozwijamy i szkolimy. Używamy profesjonalnego sprzętu i oprogramowania.

Dopasowujemy się do Państwa potrzeb. Słuchamy co do nas się mówi i wychodzimy z odpowiednim rozwiązaniem.

O nas

Sprawdzone materiały

Proponujemy sprawdzone materiały budowlane. Dobieramy materiały wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach.
O nas

Meble

Wybieramy ładne i funkcjonalne meble. Łączymy komfort i jakość. Każdy proponowany przez nas mebel można kupić bez problemu.
O nas

Niepowtarzalność

Każdy nasz projekt jest inny. Nie powielamy, dopasowujemy pomieszczenia pod klienta.
O nas

Przestrzeń

Każdą przestrzeń projektujemy tak aby była wygodna i funkcjonalna. Dopasowujemy wszystkie elementy wnętrza do potrzeb naszych klientów.